Hakkımızda

Kalite Tesadüf Değildir.

    Ebiron Yazılım 2000 yılında kuruldu. Kaliteli ve ölçeklenebilir profosyonel haber yazılımı, haber botları, özel yazılım, web tasarım, hosting ve sunucu servisleri ile sektörde kısa sürede güvenilir kurumlar arasında yer aldı. Ebiron bilgi ve tecrübesini müşterilerileri ile paylaşarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedefledi.

    Web Yazılım Çözümleri ve hosting ihtiyaçları için, konusunda uzman, sertifikalı ekipler tarafından kurulan Ebiron Yazılım. Bu platformlarda Windows Server ile birlikte Asp, Asp.Net, PHP servisleri, Linux Serverlar ile birlikte ise PHP , hizmeti verilmektedir. Ayrıca veritabanı ihtiyaçları için Microsoft SQL, Microsoft Access ve MYSQL yapıları desteklenmektedir. Kullanılan bütün yazılımların lisanslamaları düzenli olarak yapılmakta ve sunucularımızda lisanssız hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

    Ebiron'un diğer firmalardan temel farkı, sunulan tüm servisler için ayrı fiziksel sunucular tahsis etmiş olmasıdır. Dolayısı ile sunulan servislerde oluşabilecek arızalarda komple sistem kesintileri en aza indirgenmiştir. Web, E-posta, Dns, Veritabanı sunucularımız birbirlerinden bağımsız, ayrı fiziksel sunuculardır. Bu anlamda Web sunucumuzda meydana gelecek bir arızada, gelen giden e-postalarınızda bir problem oluşmayacak, dns ve veritabanı sunucularımız çalışır durumda olacaktır. Ayrıca DNS sistemimiz için 3 farklı fiziksel sunucu tahsis edilmiş ve 2 ayrı lokasyonda konumlandırılmıştır.

    Ebiron paylaşımlı hosting sunucularında barındırılacak site sayısını, sunucu sabit disk kapasitesileri değil, sunucu sistemlerin özellikleri ile belirlemektedir. Web hosting sunucu alt yapımız en son teknoloji sunucular ile oluşturulmuş ve bugün de; gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli yeni cihazlar ile desteklenmektedir.

    Sunulan tüm servislerin çalışabilirlik durumları, sunucuların sistem kaynakları, http bağlantıları ve trafik kullanımları otomatik sistemler sayesinde NOC ekibimiz tarafından 7 gün 24 saat gözlemlenmekte, bu sayede oluşan arızalarda anında müdahale edilmektedir.

    Ebiron, web hosting hizmetlerinin yanında, co-location (sunucu barındırma), dedicated server (sunucu kiralama), Alan adı hizmetleri, SSL Seritfikaları ve Web Yazılım ve tasarım çözümleri de sunmaktadır. Sunucu barındırma ve kiralama hizmetlerini çözüm ortağımız olan Radore Telekom veri merkezinden sağlamaktayız.

    Profesyonel veri merkezi çözümleri alanında da artan faaliyetlerimizin beraberinde getirdiği ve özellikle Co-Location, Dedicated Server portföyümüz için sıkıntı yaratan yüksek lisans maaliyetlerini düşürme çalışmalarımız neticesinde de, Microsoft Türkiye ile yapılan görüşme ve anlaşmalar sonrası firmamız Microsoft Service Provider License Agreement (SPLA) anlaşmasını imzalamış ve Microsoft ürünlerinin Co-Location ve Dedicated müşterilerimize kiralanarak yüksek yazılım maaliyetlerinin düşürülmesi adına büyük bir adım atmıştır. Bu bağlamda Co-Location ve Dedicated Server müşterilerimiz Microsoft ürünlerini bünyemiz dahilinden çok uygun fiyatlarla kiralayabilmekte, upgrade (versiyon artırımı) gibi işlemler söz konusu olduğunda ise yeniden lisans almak zorunda kalmadan ve yeni ürünleri tekrar kiralayarak yatırım maaliyetlerini minimuma indirgeyebilmektelerdir.

    Ebiron Yazılım Ve Hosting ekibi olarak, her zaman en büyük değerimizin; koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğuna inanıyoruz. Bu anlayış ile; 1 Ocak 2008 tarihi itibariyle bünyemizde çalışan toplam personel sayısını 40 kişiye çıkartarak, 0850 302 60 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde revize etmiş bulunuyoruz.

    Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ebiron, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir.

    Sunulan servislerin kalitesi kadar, hizmet çerçevesinde verilen destek, müşteri portföyündeki artış ile paralel olarak geliştirilen sunucu altyapısı ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, Ebiron ekibi olarak birinci önceliğimizdir.